استرداد شهریه

به معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه دانشجوی ثبت نام شده می باشد که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی انجام میگیرد لذا صدرا از معدود آموزشگاه هایی می باشد که در صورت احراز شرایط فوق  بدون کسر هیچ مبلغی بعنوان جریمه, کل شهریه را مسترد می نماید.استرداد زبان آموز فقط تا 24 ساعت قبل از شروع ترم با ارایه قبض ثبت نام امکان پذیر می باشد,در غیر این صورت شهریه زبان آموز به هیچ وجه مسترد نخواهد شد حتی اگر در کلاس شرکت نکرده باشد.

ارائه اصل قبض رسید ثبت نام جهت انجام امور مربوط به استرداد الزامی است.

مرخصی بین ترم

زبان آموزان عزیز می توانند تا سه ماه(90 روز)بصورت متوالی در مرخصی بوده و هر زمان قبل از پایان این مدت جهت ثبت نام خود بدون انجام تعیین سطح به واحد مراجعه نمایند اما در صورتیکه مرخصی بیش تر از مدت زمان اعلام شده باشد هیچ واحدی قادر به ثبت نام ایشان بدون انجام تعیین سطح مجدد نخواهد بود.

قوانین و شرایط ثبت نام

تعیین سطح

هدف از تعیین سطح,سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان واحد انجام می پذیرد.این سنجش سطح ,در 10الی 15 دقیقه بصورت شفاهی و با تعیین وقت قبلی بصورت تلفنی و یا حضوری انجام می شود و یکی از ملزمات ثبت نام در صدرا به شمار می آید.

همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در هنگام تعیین سطح برای متقاضیان الزامیست.آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام(کپی شناسنامه,دو قطعه عکس,شهریه ثبت نام,قبض رسید تعیین سطح)این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم می سازد که در همان روز پس از مشخص شدن سطح خود ,زمان کلاس را مشخص نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام

-از تمامی سطوح سنی ثبت نام به عمل می آید.(از سه سالگی به بعد)

-رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی است:از آنجا که موسسه صدرا دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می باشد رعایت کامل حجاب اسلامی و استفاده از پوشش مقنعه برای زبان آموزان الزامی است.

-ممنوعیت استعمال دخانیات در فضای آموزشی موسسه صدرا (مشاهده هر گونه تخلف منجر به اجرای کمیته انضباطی و نهایتا "اخراج زبان آموز"خواهد شد.

-عدم استفاده از تلفن همراه در کلاس

-حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس(اساتید مجاز به محاسبه تاخیر های غیر مجاز و بیش از حد زبان آموزان بعنوان غیبت هستند.)

-نداشتن بیش از دو جلسه غیبت متوالی یا 4 جلسه نا متوالی(در هنگام ثبت نام زبان آموزان در فرم ثبت نام آن ها قید شده که غیبت بیش از 4 جلسه به منزله یFailبرای آن ها محسوب می شود و کلیه زبان آموزان باید از این قانون پیروی نمایند)

-عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان با پارک اتومبیل مقابل منزل ایشان(در صورت بروز هر گونه مشکل موسسه هیچ گونه مسئولیتی ندارد)

-توجه به قوانین موجود در بردهای اطلاع رسانی(موجود در تمامی کلاس ها و راهروها)

-حفظ و نگهداری قبوض ثبت نام تا پایان ترم مربوطه

                قوانین و مقررات

            نکات مهم موسسه زبان شکوه1-هر ترم شامل 20ال 22جلسه می باشد که در روزهای زوج یا فرد برگزار می گردد.2-حداقل نمره قبولی 70از100می باشد .البته زبان آموزانی که نمره 65 تا 70 را کسب نمایند به صورت مشروط قبول تلقی شده و می بایست در ترم بعد حداقل نمره 80را کسب نمایند.3-با توجه به اهمیت و تاثیر متوالی دوره های آموزش زبان انگلیسی ,مدت مرخصی قانونی هر دوره برای زبان آموز فقط یک ترم می باشد و در صورت عدم مراجعه به موقع,جهت ادامه تحصیل,موسسه با انجام تست ورودی(تعیین سطح)توانایی زبان آموز را مجدداً ارزشیابی می نماید.

 -در رابطه با دوره های کودکان و نوجوانان اولیای محترم می بایست با هماهنگی موسسه و استاد مربوطه روند آموزش فرزندانشان را با جدیت پیگیری نمایند.

-پس از ثبت نام ,انصراف از شرکت در کلاس ها تا24ساعت قبل از شروع ترم با کسر 20%از مبلغ کل شهریه امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشید که بعد از شروع ترم به هیچ وجه شهریه پرداختی مسترد نمی شود.

-در صورت عدم ثبت نام و قرار گرفتن فیش شهریه شما در لیست ذخیره ترم بعد,در زمان ثبت نام زبان آموز می بایست حضوراً جهت انتخاب سطح و ثبت نام قطعی افدام نمایند.

-لطفا دقت فرمایید ,بعد از شروع ترم به هیچ وجه جابجایی در کلاس ها امکان پذیر نمی باشد.

 -بعد از پایان ترم ,زبان آموز می بایست سریعاً نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نموده و در صورت مردودی,فوراً جهت جابجایی و انتخاب سطح کلاس جدید در موسسه حاضر شود.